Ordu’nun ve bölgenin en büyük fuar ve organizasyon oteli olan Yalçın Hotel & Resort bir ayda binlerce kişinin katıldığı 4 farklı organizasyona ev sahipliği yaptı.
Fatsa’da 25 yılı aşkın süredir hizmet veren bölgenin ilk 5 yıldızlı oteli Yalçın Hotel &Resort konaklama hizmetinin yanı sıra kurumsal firmalarla yaptığı başarılı organizasyonlarla da adından söz ettiriyor. Yalçın Hotel & Resort 3-7 Ocak Orman Bölge Müdürlüğü yıllık toplantı, 22-29 Ocak Ordu Sistem Koleji eğitim kampı, 24-29 Ocak Samsun Bil Okulları eğitim kampı ve 01-04 Şubat kırtasiye fuarına ev sahipliği yaparak bölgenin kalkınma planlarına öncülük sağladı.
Yalçın Hotel & Resort olarak bugüne kadar sayısız başarılı organizasyona imza attıklarını belirten Yalçın Hotel & Resort Yönetim Kurulu Başkanı Zuhal Yalçın, ulusal ve uluslararası fuar organizasyonlarında Karadeniz bölgesinin en büyük fuar ve organizasyon oteli olduklarını söyledi. Yalçın, 2022 yılı boyunca da bir birinden önemli dev organizasyonlara ev sahipliği yapacaklarını ifade ederek misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya devam edeceklerini kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.