ÜNYE GÜCÜ LİDERİ EVİNDE YIKTI PLAY OF KAPISINI AÇTI.
Kadınlar voleybol 2.lig 14. Grupta mücadele eden Ünye Gücü FK Kadın Voleybol takımımız deplasmanda karşı karşıya geldiği maçta lider Fındıklı Gençlik Spor takımını 3-1 mağlup ederek play-off yolunda çok önemli bir adım attı.
Rize Fındıklı Spor Salonunda oynanan maçta olası bir yenilginin play-off umutlarını bitirecek olması nedeniyle maça yüksek bir motivasyonla başlayan takımımız son derece çekişmeli geçen ve nefeslerin tutulduğu ilk seti 25-23 kazanarak 1-0 öne geçmeyi başardı. Mücadelenin ikinci setinde aynı motivasyonla parke zemine ayak basan sporcularımız ilk sette olduğu gibi çetin bir mücadele’ye sahne olan bu seti de 25-20 kazanarak skoru 2-0 yaptı. Üç sette toparlanan ve maça asılan ev sahibi Fındıklı Gençlik Spor bu seti 25-19 kazanarak skoru 2-1 e getirdi. 4 sette maçı kazanmak için bütün varlığını ortaya koyan ve mücadelesini ilk 2 saatteki motivasyonu ile birleştiren Ünye Gücü FK voleybol takımımız rakibini sahadan silerek bu seti 25-14 kazanarak maçı da 3-1’lik bir skorla bitirdi ve evine play-off şarkılarıyla döndü.
Takım oyuncularımızı teknik ekibimizi ve idareci arkadaşlarımızı bu güzel galibiyet için Ünye’miz adına tebrik ediyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.