Ünye den Bir Rıfat M.Rifat Hisarcıklıoğlu geçti ..!
Kimdi bu kadar önemli olan TOBB başkanı Rıfat bey..?
Bir yerden başlamak lazımdı bizim basın sektörüne girdiğimiz 10 yıllık zaman da hep adını duyduğumuz ama ilk defa Ünye de gördüğümüz dünyanın en büyük STK başkanlarından biri peki neden bu kadar önemliydi Ünye’ye gelmesi ne değişecek ne anlamamız lazımdı ..? Ünye de daha önce bir okul yaptıran , bir tane de meslek lisesi parasına sponsor olan ama o dönemin ticaret odası başkanı tarafından Altınordu’ya yaptırılan .!
Ünye ticaret Borsa Başkanı Sn Mustafa Uslu bey çok uzun zamandır gelmesi için uğraş veriyor son dönemde Ünye Ticaret ve Sanayi Odası – ÜTSO başkanı İrfan Irfan Akar bey de çabalıyordu ve sonunda Ünye de Rıfat Hisarcıklıoğlu gördük Dünya gözüyle biraz beklemiz fazla ama bir o kadar da daha izole daha egosu yüksek birini bekliyorduk ama öyle olmadı 1 milyon 600 bin üyesine kefil olan bir başkan geldi Ünye’ye o kadar çok mütevazı ve alacak gönüllü geldi ki bizim kaf dağında gördüğümüz patronların başkanı aslı da her üyesinin en iyi şekilde temsil edilmesini ve kurumunun TOBB | Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği hepsinin yanında olduğunu gösterdi .
Sosyal medyada yaptığı açıklamada meslek liseslerine verdiği desteği Ünye ye de yapılacak meslek lisesinin yapılması sözünü verdi , biz yılllardır siyasetçilerimizden görmediğimiz mütevazilığı esnafa verilen değeri ve bunu bir okul ile taçlandıran TOBB başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na teşekkürü borç olarak değil geç kalmış bir alkış olarak görüyoruz . İyi ki geldin. Başkan ve teşekkürler Ünye Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Uslu ve yönetimi
Ve Ünye ticaret odası başkanı İrfan Akar , Meclis Başkanı Tuncay Sağlam ve yönetimi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.