ÇOCUKLARA MORAL VE MOTİVASYON AŞILANDI

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Gölköy Belediyesi ve Gölköy Kaymakamlığı iş birliğinde Türkiye’nin 36. Doğal Tabiat Parkı Ulugöl’de öğrenciler için motivasyon kampı düzenlendi.

9 ilçeden 36 öğrencinin katılımıyla tabiat harikası Ulugöl’de motivasyon kampı gerçekleştirildi. Yoğun kar yağışıyla birlikte beyaza bürünen Ulugöl’de çocuklar doğa ile buluşturuldu. Su ve doğa sporlarının yapıldığı, müzikler eşliğinde eğlencenin doruk noktasına çıktığı kampta öğrencilere moral ve motivasyon aşılandı.

Gerçekleştirilen kampa Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’de katıldı. Başkan Güler çocuklarla doğa gezisi yaptı, kanoya binerek onların eğlencesine ortak oldu.

ÇOCUKLARIMIZLA BİRLİKTE EĞLENDİK, DİNLENDİK

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler,yapılan kampın amacının çocukları güzel bir hafta sonunda eğlendirmek ve dinlendirmek olduğunu söyledi.

Başkan Güler konuşmasında şu sözlere yer verdi:

“Türkiye’nin belki de dünyanın en güzel yerlerinden birindeyiz. Gölköy ilçemizin Ulugöl’ündeyiz. Burada 9 ilçemizden gelen çocuklarımızla, öğrencilerimizle motivasyon kampı gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızla birlikte çeşitli etkinliklerle kamp yapıyoruz. Amacımız öğrencilerimizi güzel bir hafta sonunda dinlendirmek, eğlendirmek. Çok güzel bir program hazırlandı. Burası bir tabiat harikası. Müzik var, çoban ateşi var, sıcak yemeklerimiz var aynı zamanda burada su sporlarını yapacağımız çok kıymetli hocalarımız da var. Burası tam anlamıyla festival havasında.”

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Yapılan etkinlik için emeği geçen herkese teşekkür eden Gölköy Belediye Başkanı Fikri Uludağ, “9 ilçemizden gelen öğrencilerimizle bir etkinlik düzenledik. Sayın Bakanımız, Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ordu ilimiz dört mevsim yaşanılabilir bir şehir. Dolayısıyla kışı da yazı da her mevsimi güzel” dedi.

DİĞER İLÇELERİMİZDE ÇOCUKLARIMIZLA BİR ARAYA GELMEYE DEVAM EDEĞİZ

Çocukların moral ve motivasyonunu artırmak için yapılan etkinliğin ilerleyen günlerde de farklı ilçelerde yapılacağını belirten Gölköy Kaymakamı Onur Bektaş, “Burası gerçekten Türkiye’nin en güzel yerlerinden bir tanesi. Yazı, kışı yok buranın. Her mevsimi ayrı güzel. Burada bu etkinliği yaparak çocuklarımıza çevrelerini öğretmek, sporları tanıtmak, doğayı öğretmek istiyoruz. Bu etkinliğin ilk adımı burada yapıldı. İleri zamanlarda da paydaşlarımızla birlikte diğer ilçelerimizde etkinliklerimize devam edeceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.