Bankadan Ünye’ye 30 Dakika…!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 26 Temmuz Salı Günü, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Ordu’da olacak. Bakan Karaismailoğlu aynı gün Ünye Belediyesi’ni de ziyaret edecek.

Bakan Karaismailoğlu, Ordu’daki ziyaretlerinin sonrasında saat 18:00’de Ünye Belediye Başkanlığı’nda olacak. Başkan Hüseyin Tavlı’nın misafiri olacak olan bakanın burada Ünye’deki yatırım ve projelere ilişkin açıklama yapması bekleniyor.

Ünye Limanı, Ünye-Akkuş-Niksar Yolu gibi önemli projelerin de toplantı masasında konuşulması bekleniyor.

Bakan Karaismailoğlu’nun Ordu programı şöyle;

08:45 İstanbul Havalimanı’ndan Ordu – Giresun Havalimanı’na Hareket, 10:30 Ordu Çevreyolu Şantiyesinde İnceleme ve Brifing, 11:30 Akçatepe Tüneli Işık Görme Töreni, 12:00 Ordu Valiliği Ziyareti 12:30 Esnaf Ziyareti Yer: Hükümet Caddesi, 13:00 AK Parti Ordu İl Başkanlığı Ziyareti, 14:00 Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı Ziyareti, 14:30 Öğle Yemeği Yer: Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı, 15:00 İlçe Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları ile İstişare Toplantısı Yer: Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı Meclis Salonu, 17:00 Fatsa Belediye Başkanlığı Ziyareti, 18:00 Ünye Belediye Başkanlığı Ziyareti, 19:30 Ordu – Giresun Havalimanı’ndan Ankara Esenboğa Havalimanı’na Hareket.
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Adil Karaismailoğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.