FINDIK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİLER…

FINDIK İÇİN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİLER…

Altaş Yağ Sanayi ve FİSKOBİRLİK arasında Çotanak markalı ürünlerin pazarlanması noktasında protokol imzalandı. Altaş Yağ Sanayi’nde düzenlenen imza törenine FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, Yönetim Kurulu Üyeleri, Altaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Engin Tekintaş katıldı. Protokolle birlikte geniş pazarlama ağına sahip olan Fiskobirlik Ordu’da üretilen ürünlerin pazarlanması noktasında büyük rol üstlenecek.

“SİNERJİ DAHA DA BÜYÜYECEK BÖLGE KAZANACAK”

Programda konuşan FİSKOBİRLİK Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, “Bizim için Altaş ve Çotanak markası çok önem taşıyor. FİSKOBİRLİK zor süreçlerden geçti. Geçmişte bu süreçte Altaş ailesinin çok önemli katkıları oldu. Geçtiğimiz süreçte bu ticaret olmasaydı FİSKOBİRLİK diye bir şey kalmayacaktı. Şu an FİSKOBİRLİK EFİT AŞ pazarlama noktasında Türkiye’de tüm illerde örgütlenmiş bir kurum. Türkiye’de önümüzdeki yıllarda çok iyi bir yere geleceğiz. Bu anlaşmayla Ordu’da çok ciddi hizmetler yapan Altaş firması ile Türkiye’de fındık sektörünün önde gelen ismi FİSKOBİRLİK’in bir araya gelmesiyle önemli bir iş yapıldığını düşünüyoruz. Bu sinerjiyi daha da büyüterek bölgeye ve ülkeye önemli işler kazandıracağız. Bu işe katkı sunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“ÇOTANAK MARKASI ÇOK İYİ YERLERE GİDECEK”

Altaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Altaş ise “Yaptığımız çalışmalarla fabrika yenilendi, ürünler çeşitlendirildi. Pazarlama konusunda adım atmamıştık. Ne yapabiliriz diye düşündük. Yapmış olduğumuz bu anlaşma ile kurumsallaşalım, profesyonel şekilde yola devam edelim dedik. Çok mutluyuz. FİSKOBİRLİK’in çok iyi bir ağı var. Çotanak markasının çok iye yerlere gideceğine eminiz” diye konuştu.

“ANLAŞMA İLE ÜRETİM VE İSTİHDAM ARTACAK”

İmza töreninde konuşan Ordu Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Engin Tekintaş ise “Markanın pazarlama ağının genişletilmesi, üretimi ve istihdamı artırmak adına önemli bir anlaşma. İki kuruluşa da ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İller markaları ile anılıyor. FİSKOBİRLİK geniş bir pazarlama ağına sahip. Tüm Türkiye’ye ve Dünyaya hitap edecek. Sunabildiğimiz katkılardan dolayı çok mutluyum” dedi.

Konuşmaların ardından Ordu ekonomisini de olumlu yönde etkileyecek olan imzalar atıldı. Program çekilen toplu fotoğraf ile son buldu.

çotanak

fiskobirlik

orduhaber

ordu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

güncel blog Ücretsiz Udemy Kursları Mutfakta Tasarruf