Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Önerdiği Akıllı Telefon

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “ABD’nin elektronik ürünlerine boykot uygulayacağız. Onların iPhone’u varsa kendi ülkemizde Venüs Vestel var” açıklamasından hareketle yerli akıllı telefon markalarını vatandaş markajına aldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin kuruluş yıl dönümü dolayısı ile açıklamalarda bulundu. Erdoğan açıklamasında ABD mallarına boykot çağrısında bulunarak, iPhone telefonların yerine Vestel telefonlarını almaya davet etti.

“Durun Dediler. Durmadık!”

Vestel Venüs serisi teknik özelliklerine bakıldığı zaman yabancı rakiplerinden hiçbir farkı yok. Arayüz tasarımında bazı ikonlar Venüs serisi için özel olarak tasarlandı. Türkiye’nin en büyük beyaz eşya ve elektronik üreticilerinden Vestel’in fabrikasında tasarlanan ve üretilen Venüs “Türkiye’nin Beklediği Akıllı Telefon” sloganıyla satışa sunulmuştu.

Türkiye’nin gurur duyduğu bir marka olmayı hedefleyen Venüs’ün reklamında “Durun dediler. Durmadık!” sloganı ön plana çıkıyor. Diğer reklamlarda da Venüs’ün tasarımına dikkat çekiliyordu. E Serisi, V Serisi ve Z Serisi olarak üçe ayrılan Venüs farklı ihtiyaçlara hitap ediyor.

Vestel Akıllı Telefon Modelleri ve Fiyatları

Yerli üretici Vestel’in çıkardığı bir çok akıllı telefon vatandaşlar tarafından büyük rabet görüyor. Son dönemde yeni teknoloji ile birlikte çıkardığı akıllı telefonlar ile birlikte kendisine bir pazar yaratan Vestel’in önde gelen amiral akıllı telefon modelleri şu şekilde.

The following two tabs change content below.
Nuh Medya
Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Nuh Medya

Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kayseri universiteli escort