Tekkiraz-Beylerce-Fatih Grup Yolu Sıcak Asfalta Kavuştu

Ünye’de Modern Yolların İnşası Devam Ediyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 ilçede yürütülen yol çalışmaları kapsamında, Ünye’nin önemli grup yollarından biri olan Ünye Tekkiraz-Beylerce-Fatih grup yolu sıcak asfalta kavuştu.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Enver Yılmaz, “Toplam uzunluğu 11 km olan Ünye Tekkiraz-Beylerce-Fatih grup yolunu sıcak asfaltla buluşturarak vatandaşlarımızın hizmetine modern şekliyle sunduk. Yolumuz 9 mahallenin ulaşımını kolaylaştıracak” dedi.

Toplam Uzunluğu 11 Km

Başkan Yılmaz yapılan çalışmalar kapsamında vatandaşların özlemle beklediği 11 km uzunluğundaki Tekkiraz-Beylerce-Fatih grup yolunda çalışmaların tamamlandığını söyleyerek, “Yol şerit çizgileri ile trafik levhaları yerleştirilen grup yolu vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu. Yolumuzu sanat yapılarıyla güçlendirerek evladiyelik bir yapıya kavuşturduk. Güzergâhta bu zamana kadar 945 mtaş duvar ve 45 m menfez imalatı yapılırken,  yolun yağmur suyundan korunması için 2405 m boru kullanıldı. Altyapıyı sağlamlaştırdığımız yolu üstyapıdaki modern ve model şekliyle hizmete sunduk” ifadelerini kullandı.

10 Mahallenin Ulaşımını Kolaylaştıracak

Yolun ilçede bulunan dokuz mahalle arasında kolay ve hızlı ulaşım sağlayacağını belirten Başkan Enver Yılmaz, “11 km uzunluğundaki grup yolumuz Tekkiraz, Taşça, Beylerce, Fatih, Kumru, Yemişken, Yeniergen, Ergentürk, Eskiçokdeğirmen ve Ortaçokdeğirmen  Mahallesi arasında rahat ve hızlı ulaşım sağlayacak. Ünyeli vatandaşlarımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

İlçeye Bu Yıl 94 Km Asfalt Yapılacak

Ünye ilçesine bu zamana kadar 149 km asfalt çalışması yapıldığını ifade eden Başkan Yılmaz, “İlçemizde modern yolların inşasına devam ediyoruz. 2018 yılında hedefimiz Ünye’mizde 94 km yolu daha asfaltla buluşturmak” diye konuştu.

 

 

The following two tabs change content below.
Nuh Medya
Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Nuh Medya

Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kayseri universiteli escort