Engelli Genç Bulundu

Çatalpınar ilçesi Akkaya Mahallesinde ikamet eden Esma DÜŞÜN adlı vatandaşımız, 11.07.2018 günü(dün) saat 21.15 sıralarında 156 Jandarma İhbar Hattı’nı arayarak, 28 yaşındaki zihinsel ve fiziksel engelli oğlu Yaşar DÜŞÜN’ün saat 17.00 sıralarında yalnız başına evden ayrıldığını ve bir daha kendisinden haber alınamadığını bildirmiştir.

Kayıt bildirimi alındığı andan itibaren; İl Jandarma Komutanlığına bağlı 3 tim, İl Afat ve Acil Durum Müdürlüğüne bağlı 4 kişilik arama-kurtarma ekibi, 5 kişilik UMKE ekibi, 6 kişilik Rusumat-4 gönüllü STK ekibi, İl Jandarma Komutanlığını iz takip köpeği ve AFAD’ın arama-kurtarma köpeği, insansız hava aracı Skyranger ile mahallede yaşayan 40 vatandaşın katılımıyla arama faaliyeti başlatılmıştır.

Kapsamlı bir ekiple yürütülen arama çalışmaları sonucu, kayıp şahıs Yaşar DÜŞÜN, 12.07.2018 günü(bugün) saat 11.55 sıralarında evine yaklaşık 1,5 km. mesafede sağ olarak bulunmuştur.

Yaşar DÜŞÜN, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere 112 acil servis ekipleri tarafından Fatsa Devlet Hastanesine kaldırılmıştır.

The following two tabs change content below.
Nuh Medya
Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Nuh Medya

Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kayseri universiteli escort