Ünye’de Zaman Ünlü Şarkıcı İçin Durdu

Ordu’nun Ünye ilçesine Ünye Belediyesinin 7. Ramazan etkinlikleri kapsamında düzenlediği gece ünlü sanatçı Soner Sarıkabadayı on binlerce hayranına unutulmaz bir gece yaşattı.
Cumhuriyet Meydanında sahne alan şarkıcı Soner Sarıkabadayı’a Meydanı dolduran yaklaşık 10 bin kişi ünlü sanatçının şarkılarına eşlik etti. Sahne performansı ve bitmeyen enerjisi ile çevre il ve ilçelerden gelen halka sahura kadar şarkılarını söyleyen ünlü sanatçı Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur, İbrahim Tatlıses gibi sanatçılarında beste ve şarkılarını hayranları ile paylaştı.

Çocukluğumda çok hasta oluyordum

Konser esnasında asistanı tarafından sırtına havlu konulmasını isteyen Ünlü Şarkı Soner Sarıkabadayı,” Ufakken ben çok hastalanıyordum. Annem her defasında sırtıma havlu koyuyordu. Buradan bütün annelerimizin ellerini öpüyorum.”dedi.

Bebeğini konserde uyuttular

Cumhuriyet meydanında alanlara sığmayan vatandaşlardan bazıları bebekleri ile konseri izlemeye geldiler. Ünlü şarkıcının konser sırasında bebeklerini bir yandan uyuturken diğer yandan ise bebeklerini uyutmaya devam etti.

İzdihamdan yerde izleyenler vardı

Ünlü şarkıcının çevre il ve ilçelerden gelen hayranları konser alanına sığmayarak yerde izlemeye devam etti. Hayranlıklarını gizleyemeyen küçükler ise on binlerce kalabalığa rağmen yer oturarak izlemeye devam etti.

Seni hastaneye bizler getiririz

Ünlü Şarkıcı Soner Sarıkabadayı,” Ünye’ye sizlerle buluşmanın mutluluğunu yaşarken, buraya gelmeden havanın sıcak olduğunu gördük. Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde Ünye serin bir havaya bürünüyor. Bu akşam hasta olursam ailem üzülür diyen Soner Sarıkabadayı’ya hayranları “Sen hasta olma biz seni hastaneye getiririz. Sana bir şey olmasın. Sen bu gece Ünye’ye emanetsin diyerek” seslendiler.

Başkandan Ünyelilere konser müjdesi

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar,” Ünye’de on binlerce hayranını kazanan başta değerli sanatçımız Soner Sarıkabadayı’yı tebrik ediyorum. Bu gün burada Ünye’ye ve tüm vatandaşlarımıza önümüzdeki günlerde daha büyük konserlerin olacağını söylemek isterim. Tüm halkımız buna değerdir.”dedi.

Program sonunda ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı’ya Ünye Belediye başkanı Ahmet Çamyar ve eşi Serap Çamyar ünlü şarkıcıya plaket ve çiçek verdi.

The following two tabs change content below.
Nuh Medya
Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Nuh Medya

Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir