Ünye’de 7. Sünnet Şöleni

Ordu’nun Ünye ilçesinde 7. geleneksel ramazan etkinlikleri kapsamında Ünye İskelesi’nde düzenlenen sünnet töreninde 23 çocuk sünnet edildi.7. düzenlenen sünnet şöleninde çocuklar ilk olarak üstü açık araba ile şehir turu yaptırıldı. Daha sonra iskelede kuranı kerim tilaveti okundu.


Şölende konuşan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar” Ünye belediyemiz kapsamı içerisinde peygamberimizin sünneti olan erkekliğe ilk adımı olarak nitelendirilen sünnet etkinliğinde bulunan çocuklarımıza hayatları boyunca başarılar diliyorum. Ailelerine böyle bir evlada sahip oldukları için kutluyorum. Eğitimlerini tamamlayıp vatanına bağlı yaşayacakları güzel ülkemizde onları geleceğimiz olan gençlerimiz olarak hepimiz görmek isteriz. Her yıl düzenlediğimiz bu gibi etkinliklerimizde çocuklarımız yeni arkadaşlıklar kazandığı kadar ailelerimizde yeni dostluklar kazanmış oluyor.”dedi.

Program sonunda Başkan Ahmet Çamyar çocuklara oyuncak dağıttı. Şölene ayrıca Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Eren, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Özlem Aldemir Yiğit, Ak Parti kadın kolları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

The following two tabs change content below.
Nuh Medya
Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Nuh Medya

Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kayseri universiteli escort