Fatsa’da Ulaşım Modern Hâle Gelecek

İmarlı Alanlarda 24, Kırsalda 42 Km Sıcak Asfalt Çalışması Yapılacak

Fatsa ilçesinde bu yıl imarlı alanlarda 24 km, kırsalda ise 42 km olmak üzere toplam 66 km sıcak asfalt çalışması yapılacağını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Bugüne kadar 91 km sıcak asfalt,  45 bin metrekare kaldırım imalatı yaptığımız ilçemizde ulaşımı modern ve konforlu hâle getirecek çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

“Fatsa’yı Sağlam Temeller Üzerine İnşa Ediyoruz”

Geride kalan süreçte ilçenin altyapı çalışmalarına ağırlık verildiğini belirten Başkan Enver Yılmaz, “3.5 yıllık süreçte Fatsa ilçemize 91 km sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. Altyapısını büyük oranda tamamladığımız ilçemizde, ulaşım yatırımlarına bu yıl da ağırlık verecek ve 66 km yolu daha sıcak asfaltın konforuyla buluşturacağız. Amacımız daha güzel ve yaşanabilir bir Fatsa’yı sağlam temeller üzerine inşa etmek” diye konuştu.

Çalışmalar Aralıksız Sürüyor

İlçede sürdürülen çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Yılmaz, “Fatsa ilçemizde çalışmalar kapsamında Meşebükü Mahallesi Veliustaoğlu Büyükçayır Sokak’ın 2.15 km’lik kısmında, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hacıhulusi Baba Caddesi ile Elekçi Sokak’ta sıcak asfalt ve Kurtuluş Mahallesi Şevket Reis Caddesi’nde de yağmur suyu hattı çalışmaları tamamlandı. Kalan kısımlarda ise Dumlupınar Mahallesi Ulusu Caddesi ile Sakarya Mahallesi İnönü Caddesi’nde alt temel çalışması ve Kurtuluş Mahallesi İsmail Hanigazhoca Caddesi’nde kazı dolgu işlemi devam ediyor. Kurtuluş Mahallesi Beyazıt Caddesi ile Sakarya Mahallesi Nihat Kutsal Sokak’ta yağmur suyu hattı çalışması ise tamamlandı. Ekiplerimiz ilçede hummalı çalışmalarını sürdürüyor” şeklinde konuştu.

Çalışmalar Vatandaştan Tam Not Aldı

Ordu Büyükşehir Belediyesinin ilçede yaptığı çalışmalardan son derece memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar, “Bu zamana kadar toz ve çamur hâlde, dar olan yollarımız genişletilerek sıcak asfaltla buluştu. Yollarımızı, yapılan çalışmalarla modern hâle getiren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

The following two tabs change content below.
Nuh Medya
Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Nuh Medya

Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kayseri universiteli escort