BÜYÜKŞEHİR TAEKWONDOCULARINDAN BİR BAŞARI DAHA   SPORCULARIMIZ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTMAYA DEVAM EDİYOR

 

Ordu Büyükşehir Belediyesi sporcuları, katıldıkları turnuvada elde ettikleri başarılarla Orduluların göğsünü kabartmaya devam ediyor.

11 – 14 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen 5. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’na katılan Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo Takımı sporcuları, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek 1 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı.

TAEKWONDOCULAR 1 ALTIN, 1 GÜMÜŞ VE 2 BRONZ MADALYA KAZANDI

Yıldız Erkekler 33 kg’da Kadir Erol altın, Yıldız Erkekler 41 kg’da Yusuf Kılıç gümüş, Yıldız Kızlar 47 kg’da Tuğçe Cankurt ve Yıldız Kızlar 33 kg’da Sıla Medine Kavurat bronz madalya alarak Taekwondo sporunda Ordu’nun geleceğinin emin ellerde olduğunu gösterdi.

SPORTİF BRANŞLARDA ORDU’NUN GELECEĞİ PARLAK

Başkan Enver Yılmaz, Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo Takımının yönetici,  çalıştırıcı ve sporcularını tebrik ederek, “5. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’na katılarak ilimizi temsil eden sporcularımız 1 altın, 1 gümüş ve 2 bronz madalya kazanarak bizleri gururlandırdı ve sportif branşlarda ilimizin geleceğinin parlak olduğunu bir kez daha gösterdi. Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Taekwondo Takımımızın yönetici,  çalıştırıcı ve sporcularını tebrik ediyorum” dedi.

BİRİNCİ VE İKİNCİ OLAN SPORCULAR YUNANİSTAN’DAKİ TURNUVAYA KATILMAYA HAK KAZANDI

Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası’na katılarak birinci ve ikinci olan sporcular, Mart 2018’de Yunanistan’da yapılacak Avrupa Taekwondo Federasyonu Başkanlık kupasına katılmaya hak kazandı.

 

The following two tabs change content below.
Nuh Medya
Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Nuh Medya

Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir