İFTAR YEMEĞİNE BİN 500 KİŞİLİK KATILIM

 

Ünye Belediye’sinin Fevzi Çakmak mahallesinde düzenlemiş olduğu iftar programına dün akşam yoğun katılım gerçekleşti. Yaklaşık bin 500 kişinin katıldığı iftar yemeğinde Ünye belediye Başkanı Ahmet Çamyar, vatandaşlarla tek tek ilgilendi.

İftar öncesi bir konuşma yapan belediye başkanı Ahmet Çamyar, Fevzi çakmak mahallesinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. “ Biz, final konuşmalarımız hep burada yapar, çalışmalara startımızı hep buradan veririz” diyen Çamyar, Fevzi Çakmak mahallesinin kendi hizmet dönemlerinde hak ettiği değere kavuştuğunu söyledi.

Mahallede bulunan destek hizmetleri biriminin vatandaşların talebi doğrultusunda kaldırdıklarını söyleyen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, 3,5 dönümlük bu alana modern bir park yapılması Büyükşehir Belediyesi tarafından çalışmalara başlandığını söyledi. Çamyar, parkın 5-6 ay gibi kısa bir sürede hizmete gireceğini belirtti. Başkan Çamyar, aynı bu alanda bayanların kendi el emeği ürünlerini sergileyebileceklerini de kaydetti.

Başkan Çamyar, kentin özellikle sahil kıyısında bulunan binalarının estetik açıdan modern bir görüme kavuşması için çalıştıklarını ve bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından Fevzi Çakmak mahallesinin sahil bandından buluna binalarını dış cephelerinin yenileceğini söyledi.

Fevzi Çakmak mahallesinin Ünye’de mavi bayrağa sahip tek mahalle olduğunu söyleyen Başkan Çamyar, sahil kesimi ile ilgili düzenlemenin Ramazan Bayramı itibariyle bitirileceğini söyledi.

Tabakhane Deresi ıslah çalışmalarının da sürdüğünü belirten belediye başkanı Ahmet Çamyar, çalışmalar çerçevesinde dere boyunun aydınlatılacağını söyledi.

Çamyar, ayrıca mahallede gençlerin sportif aktivitelerini hayata geçirebileceği bir halı saha projesinin olduğunu ve imar probleminin aşılmasının ardından kısa sürede modern bir halı sahanın Fevzi Çakmak mahallesine kazandırılacağını söyledi.

Çamyar, Ünye’nin her bir köşesinin yapılan çalışmalarla güzelleşmeye devam ettiğini söyledi.

The following two tabs change content below.
Nuh Medya
Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Nuh Medya

Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir