BÜYÜKŞEHİR İTFAİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ

Ordu’nun büyükşehir olmasıyla birlikte her alanda hizmet atağına geçen Ordu Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara daha iyi hizmet götürebilmek adına araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu ve beraberindeki heyet, 5 modern itfaiye aracını tesliminden önce İzmir’deki fabrikasında inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

HİZMETLER KISA ZAMANDA HALKA ULAŞTIRILACAK

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, beraberindeki ekiple İzmir’de bulunan Volkan İtfaiye Araçları Fabrikasını ziyaret etti. İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından hizmetlerin sorunsuz bir şekilde verildiğini ifade eden Genel Sekreter Dr. Çöpoğlu, “19 ilçemizin her bir köşesine ayrım yapmaksızın hizmetin en güzelini ulaştırmanın çabası içerisindeyiz. Hizmetleri halkımıza en kısa zamanda ve kaliteli ulaştırmanın yolu araç filosunu güçlendirmekten geçiyordu. Bu doğrultuda bünyemize kattığımız modern itfaiye araçlarımız Ordumuza hayırlı olsun” dedi.

5 ADET ÖZELLİKLİ İTFAİYE ARACINI HİZMETE SUNACAĞIZ

İtfaiye Dairesi Başkanlığının filosuna dâhil olan araçlarla ilgili bilgi veren Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu, “5 adet özellikli ve ekipmanlı itfaiye araçlarının alım ihalesini 2016 yılı Haziran ayında gerçekleştirdik. Yapılan ihale kapsamında 1 adet 42 metre tam otomatik merdivenli itfaiye aracı, 1 adet 28 metre merdivenli araç ve 3 adet çok amaçlı itfaiye aracı olmak üzere toplam 5 adet aracı 2016 yılı bitmeden halkımızın hizmetine sunmuş olacağız” diye konuştu.

Konuşmasının ardından firma y

The following two tabs change content below.
Nuh Medya
Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Nuh Medya

Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir