OYUN OYNARKEN MADENİ PARAYI YUTTU

4 yaşındaki minik Fatma Ceylan oyun oynarken yanlışlıkla madeni para yuttu…
4 yaşındaki Fatma Ceylan GÜNEŞ elinde oynadığı 50krş’u boğazına kaçırdı. Son anda durumu fark eden ablası anne ve babasına ulaşarak panik içinde yardım istedi.
Baba Osman GÜNEŞ küçük kızının para yuttuğunu duyunca şok geçirdiğini ifade ederken; panik içinde çocuğunu kendi aracıyla Ünye Devlet Hastanesine götürdüğünü belirtti.
Yapılan tetkik ve görüntüleme işlemlerinin ardından çocuğunun boğazında dik bir şekilde bozuk paranın durduğunu ifade eden baba Osman GÜNEŞ, paranın dik bir şekilde durmasının şans olduğunu ve çocuğunun dik durduğu için nefes alabildiğini vurguladı.
Hastanede yaklaşık bir saat kaldığını ifade eden Osman GÜNEŞ, çocuk cerrahisinin olduğu bir hastaneye yönlendirildiği için Fatsa Devlet Hastanesine geçtiklerini belirtti.
Burada yapıla muayenenin ardından Samsun Tıp Fakültesine sevk edildiklerini ifade eden baba Osman GÜNEŞ bu arada kendisinin de Samsundaki birkaç özel hastane ile irtibata geçtiğini de vurguladı.
Zamanla yarıştıklarını ve çocuğunun boğazındaki madeni paranın bir an önce alınması için çaba gösterdiklerini vurgulayan baba Osman GÜNEŞ bir arkadaşlarının vasıtası ile Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Mustafa ÖZMAN ile irtibata geçtiklerini ve çekilen filmleri doktorunun telefonuna yönlendirdiklerini ifade etti.
Çakırtepe Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Mustafa ÖZMAN’ın filme baktıktan sonra acil olarak hastaneye çocuğu istediğini ifade eden baba Osman GÜNEŞ, Çakırtepe Hastanesine geldiklerinde doktorları Op. Dr. Mustafa ÖZMAN’nın ameliyathane ekibi dahil tüm hazırlıkları yaptırmış vaziyette beklediğini vurguladı.
Çocuklarının ameliyathaneye alındıktan 10 dak sonra Op. Dr. Mustafa ÖZMAN’nın çocuğunun yuttuğu madeni parayla yanlarına geldiğini ifade eden baba Osman GÜNEŞ ,o anda rahat bir nefes alıp, mutluluktan uçtuğunu ifade etti.
Çocuklarının büyük bir tehlike atlattığını vurgulayan baba Osman GÜNEŞ, başta çocuğunu sağlığına kavuşturan Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op.Dr. Mustafa ÖZMAN’a ve tüm Çakırtepe Hastanesi ailesine sonsuz teşekkürlerini iletti.

The following two tabs change content below.
Nuh Medya
Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Nuh Medya

Ünye Meydan Gazetesi Yönetim Kurulu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir